Благодать- проявлення Бога

Термін- «Благодать» дуже часто зустрічається в Біблії. Характеризує Божу милість, доброту, благословіння, силу для побожного життя.

Благодать як проявлення доброти Божої.

В одній своїй промові Ісус сказав:

“щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.”

‭‭Вiд Матвiя‬ ‭5:45‬ ‭

Ось так просто, доступно і зрозуміло Ісус описує благодать Божу. Бог наказує сонцю, посилає дощ на землю, на всіх. На злих, на добрих, на достойних, на недостойних, на розумних і не дуже, на благочестивих і грішних…

Благодать як Божа дія, як добродійство до нас, до людей. Думаю, що на прикладах сонця і дощу Ісус показує нічим не обмежену, бескінечну добрість Бога до людства. Як сонце і дощ покриває всю землю і навіть там де нам, по людському, здається немає сенсу (засніжені гори, скали, солені моря і океани) але і там проливається дощ і світить сонце. Божа благодать покриває собою всю землю і всіх живучих на землі. Проходить, проникає, проливається у всі сфери життя людства.

Благодать як дари від Бога

“Усяке добре давання та дар досконалий походить згори від Отця світил, що в Нього нема переміни чи тіні відміни.”

‭‭Якова‬ ‭1:17‬ ‭

Все, що ми маємо, все чим ми володіємо це дар Божий, це Благодать Божа. Ми користуємось всім, що Він придумав, організував, зробив, створив і дав нам в користування. Іншого просто не існує. Реакція людей на проявлення Божої благодаті різна і неоднозначна, але вона не відміняє милості і багацтва благодаті Бога.

Благодать як сила для побожного життя.

Безумовно Благодать потрібна людині у всіх сферах людського життя. Виконуючи наше спасіння нам потрібна благодать. В служінні, в духовному рості нас веде благодать Божа. По суті без Божої допомоги ми не зможемо виконати своє служіння, свою місію, своє предназначення.

Апостол писав:

“Та благодаттю Божою я те, що є, і благодать Його, що в мені, не даремна була, але я працював більше всіх їх, правда не я, але Божа благодать, що зо мною вона.”

‭‭1-е до коринтян‬ ‭15:10‬ ‭

Бог має силу збагатити вас благодаттю всілякою.

⁃ V

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s